
Літаюча фея лялька c підсвічуванням, від USB, DIY 8018, Блакитний / Дитяча інтерактивна іграшка / Чарівна лялька запускалка
Продавець: HUGO
139,2 ₴198,86 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 23456654201
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Літаюча фея лялька c підсвічуванням, від USB, DIY 8018, Блакитний / Дитяча інтерактивна іграшка / Чарівна лялька запускалка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Кукла |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Голубой |
| Особенности | Световые эффекты |
| Ширина | 16.5 см |
| Высота | 19.5 см |
| Персонажи | Феи |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 160 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| Высота упаковки | 210 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Тип питания | Аккумуятор |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-19
Якісь обслуговування норм а товар просто жах😡😡
Переваги
Товар не відповідав опису2025-12-29
Довго відправляють замовлення,24.12.25 замовила сьогодні 29.12.25 замовлення досі не відправлене. Бабуся хотіла на Новий рік зробити онучці подарунок. Сумніваюся що встигне тепер
Переваги
Відправляли довше обіцяного