
Дитяча каталка-толокар 2 в 1 у вигляді квадроцикла зі страхувальним бампером Bambi M 4803EL-3 Червоний
Продавець: Kanctovar
3 199 ₴3 519 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: M 4803EL-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча каталка-толокар 2 в 1 у вигляді квадроцикла зі страхувальним бампером Bambi M 4803EL-3 Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Тип | Машинка |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Ручка для родителей, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Длина | 74 см |
| Ширина | 44 см |
| Высота | 58 см |
| Вес | 6.2 кг |
| Цвет | Красный |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-12
Переваги
Швидко зв'язались, Ввічливий продавець



