
Дитяча каталка-толокар 2в1 з батьківською ручкою Mercedes Bambi M 3902L-3 Червоний
Продавець: Круті тачки
1 977 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3902L-3 K10
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча каталка-толокар 2в1 з батьківською ручкою Mercedes Bambi M 3902L-3 Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4 кг |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 89 см |
| Длина | 65 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Ручка для родителей |
| Состояние | Новое |
| Тип | Машинка |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 28 см |
| Максимальная нагрузка | 23 |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-05
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


