
Дитяча каталка-толокар у вигляді квадроцикла з музикою на 6 мелодій та багажником Bambi M 3502-2-4 Синій
Продавець: Kanctovar
1 649 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3502-2-4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча каталка-толокар у вигляді квадроцикла з музикою на 6 мелодій та багажником Bambi M 3502-2-4 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Тип | Машинка |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Длина | 62 см |
| Ширина | 36 см |
| Высота | 42 см |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



