
Дитяча каталка-толокар у вигляді мотоцикла зі звуковими та світловими ефектами Bambi M 4086-3 Червоний
Продавець: Kanctovar
1 199 ₴1 449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: M 4086-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча каталка-толокар у вигляді мотоцикла зі звуковими та світловими ефектами Bambi M 4086-3 Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Вес | 2 кг |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 39 см |
| Длина | 56 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мотоцикл |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 29 см |
| Допустимая нагрузка | 20 кг |
| Батарейки | работает от 3-х батареек АА (в комплект не входят) |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-05




