
Дитяча каталка-толокар з батьківською ручкою Поліція зі світлом та музикою Bambi M 4288-8 Рожевий
Продавець: Kanctovar
2 149 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: M 4288-8
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча каталка-толокар з батьківською ручкою Поліція зі світлом та музикою Bambi M 4288-8 Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитяча каталка-толокар з батьківською ручкою та музикою Bambi M 5728L-1 Білий

Дитяча каталка-толокар з батьківською ручкою та кермом піщалкою Bambi M 4205-5 Зелений

Дитяча каталка-толокар з батьківською ручкою Mercedes (музика, світло, MP3, USB) M 4854L-4 Синій

Дитяча каталка-толокар з батьківською ручкою Mercedes (музика, світло, MP3, USB) M 4854L-3 Червоний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Тип | Машинка |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Ручка для родителей, Мелодии, Световые эффекты |
| Длина | 80 см |
| Ширина | 33 см |
| Высота | 92 см |
| Вес | 4.3 кг |
| Цвет | Розовый |
| Состояние | Новое |
| Допустимая нагрузка | 23 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-20



