
Дитяча каталка-толокар з батьківською ручкою Mercedes (музика, світло, MP3, USB) M 4854L-1 Білий
Продавець: Круті тачки
2 221 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4854L-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча каталка-толокар з батьківською ручкою Mercedes (музика, світло, MP3, USB) M 4854L-1 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитяча каталка-толокар з батьківською ручкою та музикою Bambi M 5728L-1 Білий

Дитяча каталка-толокар з батьківською ручкою Поліція зі світлом та музикою Bambi M 4288-8 Рожевий

Дитяча каталка-толокар з батьківською ручкою та кермом піщалкою Bambi M 4205-5 Зелений

Дитяча каталка-толокар з батьківською ручкою Mercedes (музика, світло, MP3, USB) M 4854L-4 Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.8 кг |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 86 см |
| Длина | 73 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Ручка для родителей, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Машинка |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 30 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-23
Заказувала Mercedes, а прийшла наліпка Opel ,неприємно . В цілому все добре .



