
Дитяча колонка-караоке 2в1 + мікрофон, з Bluetooth, K12, Блакитний / Міні колонка з LED підсвіткою / Набір караоке з мікрофоном
Продавець: HUGO
229 ₴327,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23457042901
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча колонка-караоке 2в1 + мікрофон, з Bluetooth, K12, Блакитний / Міні колонка з LED підсвіткою / Набір караоке з мікрофоном». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Интерфейсы | AUX-вход, USB |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Цвет корпуса | Голубой |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная частота | 82 Гц |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Состояние | Новое |
| Суммарная мощность звука | 10 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Время зарядки | 2-3 часа |
| Емкость аккумулятора колонки | 2000mAh |
| Емкость аккумулятора микрофона | 800mAh |
| Время воспроизведения | 8 часов |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-12
Невірно замовив