
Дитяча розвиваюча іграшка Ноутбук Limo Toy SK 0022 Дитячий ноутбук ноутбук
Продавець: Velotrend
649 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: SK 0022
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитяча розвиваюча іграшка Ноутбук Limo Toy SK 0022 Дитячий ноутбук ноутбук». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Вес | 0.6 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 21 см |
| Длина | 23 см |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии, Световые эффекты |
| Регулятор громкости | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Детский компьютер |
| Тип питания | Батарейки |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина | 5 см |
| Языки | Украинский |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-10
В іграшкі була зламана деталь.
2026-02-12

