
Іграшка для тренування реакції з підсвічуванням, USB / Дитяча розвиваюча іграшка / Система тренування реакції
Продавець: HUGO
315 ₴450 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234583960
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Іграшка для тренування реакції з підсвічуванням, USB / Дитяча розвиваюча іграшка / Система тренування реакції». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 220 мм |
| Высота упаковки | 530 мм |
| Возраст | От 2-х лет |
| Длина | 385 мм |
| Длина упаковки | 400 мм |
| Цвет | Желтый |
| Количество составных элементов | 7 шт |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Игровой тренажер |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 950 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-24
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна