
Дитяче крісло 3в1 (крісло, іграшка, ліжко) 50х38х40см, Хаски / Плюшеве крісло розкладне / М'яке крісло трансформер для дітей
Продавець: GoodChoise
1 169 ₴1 670 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234587905
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяче крісло 3в1 (крісло, іграшка, ліжко) 50х38х40см, Хаски / Плюшеве крісло розкладне / М'яке крісло трансформер для дітей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Тип дивана | Диван-трансформер |
| Тип кресла | кресло-кровать |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Механизм трансформации спального места | Аккордеон |
| Обивочный материал | Велюр |
| Состояние | Новое |
| Ширина кресла | 50 см |
| Глубина кресла | 40 см |
| Высота посадочной части кресла | 38 см |
| Длина спального места кресла | 112 см |
| Ширина спального места кресла | 50 см |
| Высота спального места кресла | 40 см |
| Персонаж | Хаски |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-05
Я була шокована коли побачила, воно зовсім не відповідає опису. Форму не тримає, спинка тобто голова хаскі падає не тримається, як на ньому сидіти уявлення немаю, наповнювач тонкий, пом'ятий.Одним словом жах
Переваги
Товар не відповідав опису
