
Дитяче крісло 3в1 (крісло, іграшка, ліжко) 50х38х40см, Панда / Плюшеве крісло розкладне / М'яке крісло трансформер для дітей
Продавець: HUGO
1 169 ₴1 670 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 23458790501
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитяче крісло 3в1 (крісло, іграшка, ліжко) 50х38х40см, Панда / Плюшеве крісло розкладне / М'яке крісло трансформер для дітей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Тип дивана | Диван-трансформер |
| Тип кресла | кресло-кровать |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Механизм трансформации спального места | Аккордеон |
| Обивочный материал | Велюр |
| Состояние | Новое |
| Ширина кресла | 50 см |
| Глубина кресла | 40 см |
| Высота посадочной части кресла | 38 см |
| Длина спального места кресла | 112 см |
| Ширина спального места кресла | 50 см |
| Высота спального места кресла | 40 см |
| Персонаж | Панда |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-06
Жахливий магазин,замовлення в статусі комплектування,буде висіти поки не позвониш і не нагадаєш...
Переваги
Відправляли довше обіцяного2026-01-24
Мають 2 різних магазини, дроблять бізнес. Що там що там, не відправили товар і кормили обіцянками
Переваги
Товару не було в наявності, Відправляли довше обіцяного, Неввічливий продавець, Товар не відправили
