
Дитячі ходунки з ігровою музичною панеллю та світлом Bambi Walker M 5032-4 Синій
Продавець: Kanctovar
2 199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: M 5032-4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячі ходунки з ігровою музичною панеллю та світлом Bambi Walker M 5032-4 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячі ходунки з музичною ігровою панеллю та дугою з підвісками Bambi M 0541C-6 Рожевий

Дитячі ходунки з музикою та підсвічуванням 70х70х62см / Розвиваючі ходунки для дітей / Ігрові ходунки дитячі

Дитячі ходунки з ігровою панеллю та музикою 64.5x55x65 см. / Ходунки для дитини / Підтримка малюків для ходьби
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Материал изготовления | Металл, Текстиль, Пластик |
| Цвет | Синий |
| Особенности | Игровая панель, Мелодии |
| Количество колес | 6 шт |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 19 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина | 74 см |
| Ширина | 60 см |
| Высота | 50 см |
| Высота от пола до сиденья | 29 см |
| Диаметр колес | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-08-09
Переваги
Товар був у наявності2023-08-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


