
Дитячі ходунки з музичною ігровою панеллю та дугою з підвісками Bambi M 0541C-6 Рожевий
Продавець: Kanctovar
1 539 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 0541C-6
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячі ходунки з музичною ігровою панеллю та дугою з підвісками Bambi M 0541C-6 Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Материал изготовления | Пластик, Текстиль, Металл |
| Цвет | Розовый |
| Особенности | Регулировка сиденья по высоте, Блокировка колес, Игровые подвески, Световые эффекты, Игровая панель, Мелодии, Звуковые эффекты, Поворотность колес на 360° |
| Количество колес | 8 шт |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 16 кг |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Длина | 60 см |
| Ширина | 56 см |
| Высота | 63 см |
| Вес | 2.45 кг |
| Высота от пола до сиденья | 25 см |
| Диаметр колес | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-26
Переваги
Гарне обслуговування





