
Дитячий басейн "Океан" 152x25см на 435л Intex 56451 Круглий басейн на дачу
Продавець: Kanctovar
499 ₴599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 56451
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Дитячий басейн "Океан" 152x25см на 435л Intex 56451 Круглий басейн на дачу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.46 кг |
| Высота | 25 см |
| Диаметр | 152 см |
| Длина | 152 см |
| Объем | 443 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 152 см |
💬 Відгуки покупців (4)
2023-07-20
2023-06-25
Переваги
Гарне обслуговування2023-06-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-06-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



