
Дитячий басейн "Океан" 183x38см на 958л Bestway 56452
Продавець: Kanctovar
749 ₴849 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 56452
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий басейн "Океан" 183x38см на 958л Bestway 56452». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 38 см |
| Диаметр | 183 см |
| Длина | 183 см |
| Объем | 958 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 183 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-06-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили2023-06-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



