
Дитячий електромобіль Audi Horch два види управління з музикою Bambi JE1005EBLR-3(24V) Бордовий
Продавець: Kanctovar
23 205 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: JE1005EBLR-3(24V)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий електромобіль Audi Horch два види управління з музикою Bambi JE1005EBLR-3(24V) Бордовий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Легковой автомобиль |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 2 |
| Варианты управления | Из кабины водителя, Радиоуправление (пульт ДУ) |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Цвет | Бордовый |
| Особенности | Амортизатор, Регулятор громкости, Лакированный кузов, Ремни безопасности, Световые эффекты, Ключ зажигания, Передние фары, Мелодии, Звуковые эффекты, Зеркала заднего вида |
| Материал корпуса | Пластик |
| Марка | Audi |
| Материал колес | EVA |
| Материал сиденья и спинки | Натуральная кожа |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 137 см |
| Ширина | 67 см |
| Высота | 60 см |
| Диаметр передних колес | 240 мм |
| Диаметр задних колес | 240 мм |
| Мощность двигателя | 200 Вт |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Зарядное устройство | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-05-27
машина нереально крута , дуже задоволені . Дякуємо за швидку доставку
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності




