
Дитячий електромобіль каталка-толокар 2в1 Mercedes Bambi M 4855LR-7 Помаранчевий
Продавець: Kanctovar
2 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4855LR-7
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий електромобіль каталка-толокар 2в1 Mercedes Bambi M 4855LR-7 Помаранчевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий електромобіль каталка-толокар Mercedes з світлом і музикою, MP3, USB Бамбі M 4801S-3 Червоний

Дитячий електромобіль каталка-толокар 2в1 Bambi (1 мотор 25W,1акку6V4,5AH, музика, світло, MP3) M 4855LR-3 Червоний

Дитячий електромобіль каталка-толокар 2в1 Bambi (1 мотор 25W,1акку6V4,5AH, музика, світло, MP3) M 4850LR-1 Білий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Вес | 5.1 кг |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Время зарядки | 5 час |
| Высота | 86 см |
| Диаметр задних колес | 160 мм |
| Диаметр передних колес | 160 мм |
| Длина | 76 см |
| Емкость аккумулятора | 4.5 А·ч |
| Запас хода без подзарядки | 180 мин |
| Зарядное устройство | Да |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 1 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимально допустимая нагрузка | 23 кг |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Материал колес | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 25 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
| Особенности | Мелодии, MP3-разъем, Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Легковой автомобиль |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина | 40 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-02-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались


