
Дитячий електромобіль каталка-толокар Mercedes з світлом і музикою, MP3, USB Бамбі M 4801S-3 Червоний
Продавець: Kanctovar
3 760 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4801S-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий електромобіль каталка-толокар Mercedes з світлом і музикою, MP3, USB Бамбі M 4801S-3 Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий електромобіль каталка-толокар 2в1 Mercedes Bambi M 4855LR-7 Помаранчевий

Дитячий електромобіль каталка-толокар 2в1 Bambi (1 мотор 25W,1акку6V4,5AH, музика, світло, MP3) M 4855LR-3 Червоний

Дитячий електромобіль каталка-толокар 2в1 Bambi (1 мотор 25W,1акку6V4,5AH, музика, світло, MP3) M 4850LR-1 Білий
📋 Технічні характеристики
| Тип | Электромобиль |
| Производитель | Bambi |
| Количество двигателей | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Особенности | Лакированный кузов, Регулятор громкости, Световые эффекты, Передние фары, Мелодии, Звуковые эффекты, MP3-разъем |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Материал сиденья и спинки | Пластик |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Цвет | Красный |
| Передачи | 1 скорость вперед |
| Максимально допустимая нагрузка | 25 кг |
| Материал колес | Пластик |
| Тип кузова | Легковой автомобиль |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Вес | 5.3 кг |
| Ширина | 50 см |
| Диаметр задних колес | 180 мм |
| Длина | 75 см |
| Высота | 46 см |
| Диаметр передних колес | 180 мм |
| Мощность двигателя | 25 Вт |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Зарядное устройство | Да |
| Время зарядки | 12 час |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


