
Дитячий годинник з будильником та голосовим керуванням у вигляді робота Кролика Рожевий
Продавець: Kanctovar
449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 7639/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий годинник з будильником та голосовим керуванням у вигляді робота Кролика Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип часов | Настольные |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Электронный |
| Индикация времени | Светодиодная |
| Радио | Нет |
| Форма | Фигурная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Розовый |
| Цвет циферблата | Черный |
| Циферблат | Арабские цифры |
| Барометр | Нет |
| Термометр | Нет |
| Подсветка | Да |
| Голосовое оповещение | Да |
| Тип будильника | звуковой сигнал |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип управления | Электронное |
| Функция календаря | Да |
| Ширина | 82 мм |
| Глубина | 162 мм |
| Высота | 93 мм |
| Вес | 0.3 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-11
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



