
Дитячий годинник з будильником та USB, Кролик Rabbit, Білий / Настільний годинник з підсвічуванням / Дитячий нічник
Продавець: HUGO
295 ₴421,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234568863
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий годинник з будильником та USB, Кролик Rabbit, Білий / Настільний годинник з підсвічуванням / Дитячий нічник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип часов | Настольные |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Электронный |
| Индикация времени | Светодиодная |
| Форма | Фигурная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Подсветка | Да |
| Тип будильника | звуковой сигнал |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Ширина | 93 мм |
| Высота | 162 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-07
Годинник дуже класний))) все працює. Дітям дуже сподобався. Доставку не швидка) але попередили одразу) тому дуже вдячна 🙏
