
Дитячий горщик Вертоліт 39х30х24см з кришкою та м'яким сидінням / Горщик для малюків у формі вертольота
Продавець: HUGO
729 ₴1 041,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234591415
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий горщик Вертоліт 39х30х24см з кришкою та м'яким сидінням / Горщик для малюків у формі вертольота». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 24 см |
| Длина | 39 см |
| Цвет | Белый |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Крышка в комплекте |
| Состояние | Новое |
| Тип | Горшок классический |
| Ширина | 30 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-14
Доброго дня! Дякуємо вам за відгук — він для нас дуже цінний.