
Дитячий комплект для вирощування рослин "Домашня теплиця", Рожевий з насінням / Дитячий набір садівника
Продавець: HUGO
1 313,11 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23457398101
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий комплект для вирощування рослин "Домашня теплиця", Рожевий з насінням / Дитячий набір садівника». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота упаковки | 340 мм |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Длина упаковки | 105 мм |
| Состояние | Новое |
| Тематика набора | Естествознание |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 460 мм |
| Цвет | Розовый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
