
Дитячий конструктор лего для дітей у вигляді Будиночка Гарбуза на 952 різнокольорових деталей Sluban M38-B1177
Продавець: Kanctovar
1 649 ₴1 819 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M38-B1177
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий конструктор лего для дітей у вигляді Будиночка Гарбуза на 952 різнокольорових деталей Sluban M38-B1177». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Sluban |
| Тип конструктора | Блочный |
| Пол | Для девочек |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Количество деталей | 952 шт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Розовый |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 620 мм |
| Ширина упаковки | 90 мм |
| Высота упаковки | 425 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-15
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




