
Дитячий конструктор лего Острів Sluban M38-B1174 Конструктор Замок із гіркою на 404 деталей
Продавець: Kanctovar
829 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: M38-B1174
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий конструктор лего Острів Sluban M38-B1174 Конструктор Замок із гіркою на 404 деталей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Sluban |
| Тип конструктора | Блочный |
| Пол | Для девочек |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Количество деталей | 404 шт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 425 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Высота упаковки | 330 мм |
| Количество деталей До | 404 |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-05-17
Все сподобалось, але відправляли дуууже довго
2024-04-24
Конструктор интересный, полностью комплектный. Есть инструкция. Ребенок - доволен.
Переваги
Швидко відправили




