
Дитячий килимок 3в1 (110х100х53см) + 6 іграшок та 18 куль, Ricokids Rabbit / Килимок для розвитку дітей
Незалежний AI-аналіз 13 відгуків покупців для «Дитячий килимок 3в1 (110х100х53см) + 6 іграшок та 18 куль, Ricokids Rabbit / Килимок для розвитку дітей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Развивающий коврик |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | С рождения |
| Материал | Ткань |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Длина | 1100 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Высота | 530 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
💬 Відгуки покупців (13)
Добросовісний продавець, гарний товар, швидка відправка.
Оплатила замовлення в неділю, сьогодні четвер і досі ніхто не відправив. Прошу звʼязатися зі мною.
Отправку товара ждала долговато, но это не самое неприятное. Товар пришел плохого качества и совсем не той расцветки, которая была на фото. Осталась очень разочарована, на подарок точно не берите!!!
Чудовий килимок і професійне обслуговування,супер
Приняли заказ, перезвонили, сказали что есть в наличии, но так и не отправили. Я заказывала на подарок, могли бы предупредить что не отправлено

