
Дитячий манеж 120х120х66см / Інтерактивний манеж для дітей / Ігровий манеж / Дитячий ігровий манеж / Ігровий майданчик
Продавець: HUGO
1 085,89 ₴1 551,27 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234590400
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий манеж 120х120х66см / Інтерактивний манеж для дітей / Ігровий манеж / Дитячий ігровий манеж / Ігровий майданчик». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 660 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Цвет | Серый |
| Опоры манежа | ножки |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип манежа | игровой манеж |
| Ширина | 1200 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна