
Дитячий манеж 150х120см, з баскетбольним кільцем, Сірий / Ігровий манеж для дітей / Дитячий сухий басейн манеж
Продавець: HUGO
2 712,86 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 234587307
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Дитячий манеж 150х120см, з баскетбольним кільцем, Сірий / Ігровий манеж для дітей / Дитячий сухий басейн манеж». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип манежа | игровой манеж |
| Материал изготовления манежа | ткань, сетчатая ткань |
| Опоры манежа | ножки |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Длина | 1500 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Высота | 650 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-01-14
манеж сподобався своїми розмірами, було б круто якби був килимок
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-30
2025-12-12
Дуже довго чомусь відправляли. А так манеж нормальний, повністю відповідає опису
2025-12-12
Замовлення виконали швидко. Якість хороша, збирається по часу не більше 20 хвилин. Там де знаходиться кріплення трубочки є захисна частина, яка фіксується кнопками. До комплекти йшов набір кульок, м'які та не деформуються під час гри, дитині дуже сподобались. Продавця рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності