
Дитячий набір для малювання на 208 предметів з мольбертом в кейсі Синій
Продавець: Kanctovar
399 ₴599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: ПР-208-С
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий набір для малювання на 208 предметів з мольбертом в кейсі Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий набір для миловаріння Мило фігурне з 12 фігур DFM-02-01 в упаковці 1 шт

Баскетбольне кільце з електронним табло та м'ячем / Підвісне кільце баскетбольне / Дитячий набір для гри в баскетбол

Набір для малювання у валізі 145 предметів, Рожевий / Дитячий набір для творчості

Дитячий набір для малювання 180 предметів у дерев'яній валізці / Художній набір для творчості
📋 Технічні характеристики
| Вид творчества | Рисование |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Упаковка | Кейс |
| Длина | 6 см |
| Ширина | 40 см |
| Высота | 30 см |
| Вес | 1600 г |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Количество в наборе | 208 шт |
| Тип набора | Детский набор для рисования |
| Наличие мольберта | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-06-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-01-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


