
Дитячий набір для миловаріння Мило фігурне з 12 фігур DFM-02-01 в упаковці 1 шт
Продавець: Kanctovar
322 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 88625/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий набір для миловаріння Мило фігурне з 12 фігур DFM-02-01 в упаковці 1 шт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий набір для малювання на 208 предметів з мольбертом в кейсі Синій

Набір для малювання у валізі 145 предметів / Дитячий набір для творчості / Набір художника

Набір для малювання 145 предметів + Іграшка Лабубу 17см, Рандом / Дитячий набір для творчості

Дитячий міні-тераріум з підсвічуванням / Дитячий набір для творчості
📋 Технічні характеристики
| Производитель | DFM |
| Вид творчества | Мыловарение, бомбочки для ванн |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 4 см |
| Длина | 37 см |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 26 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-08
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили


