
Дитячий намет 135х125х95см, Kruzzel / Дитячий будиночок намет / Ігровий дитячий будиночок / Намет дитячий
Продавець: HUGO
795,2 ₴1 136 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності300 замовлень
Артикул: 234579631
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Дитячий намет 135х125х95см, Kruzzel / Дитячий будиночок намет / Ігровий дитячий будиночок / Намет дитячий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий намет 135х125х95см, Kruzzel, Блакитний / Дитячий будиночок намет / Дитячий ігровий будиночок

Дитячий намет 135х125х95см, Kruzzel + Нічник-проектор Космонавт / Дитячий будиночок намет / Ігровий дитячий будиночок

Дитячий намет 135х125х95см, Kruzzel / Намет з ліхтариками / Будиночок намет з гірляндою
📋 Технічні характеристики
| Тип | Палатка |
| Размещение | В помещении/на улице |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Розовый |
| Сборно-разборная конструкция | Да |
| Ширина | 950 мм |
| Длина | 1250 мм |
| Высота | 1350 мм |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (7)
2026-03-27
Усім задоволений
2026-03-09
Гарна якість,рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-09
Дякую за швидке виконання мого замовлення! Все супер.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-05
2026-03-05
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-17
2025-12-27
На жаль товар який я замовляла мені не відправили і питання с приводу коли буде відправка проігнорували. Але шкода )
Переваги
Товару не було в наявності