
Дитячий розвиваючий ігровий центр Limo Toy FT 0003 Дитяча розвиваюча гра
Продавець: Velotrend
979 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: FT 0003
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий розвиваючий ігровий центр Limo Toy FT 0003 Дитяча розвиваюча гра». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий розвиваючий ігровий центр Limo Toy FT 0003 Дитяча розвиваюча гра

Дитячий розвиваючий ігровий центр BY-6016-17 Дитяча іграшка навчальна Математичні ваги

Килимок дитячий розвиваючий ігровий 5в1 (23 кульки, 4 підвіски, 111x100x54 см) 668-35

Килимок дитячий розвиваючий ігровий 5в1 (23 кульки, 4 підвіски, 111x100x54 см) 668-34
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 210 мм |
| Длина | 210 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мультибокс |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 210 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-06
Іграшку отримали🤗 Все просто супер 🥰
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності