
Килимок дитячий розвиваючий ігровий 5в1 (23 кульки, 4 підвіски, 111x100x54 см) 668-34
Продавець: Круті тачки
1 779 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 668-34
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Килимок дитячий розвиваючий ігровий 5в1 (23 кульки, 4 підвіски, 111x100x54 см) 668-34». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возраст | С рождения |
| Высота | 540 мм |
| Длина | 1110 мм |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой коврик |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 1000 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-03-27
2024-03-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





