
Дитячий шезлонг качалка до 13кг, 78×42×39см, Чорний / Дитяче крісло качалка / Шезлонг для немовлят
Продавець: HUGO
769 ₴1 098,57 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 234590212
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий шезлонг качалка до 13кг, 78×42×39см, Чорний / Дитяче крісло качалка / Шезлонг для немовлят». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Материал изготовления каркаса | металл |
| Колесики | Нет |
| Антискользящие накладки на ножках | Да |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Кресло-качалка |
| Максимально допустимая нагрузка | 13 кг |
| Ширина | 390 мм |
| Высота | 420 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-17
За свої гроші чудова річ 👍🏼
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності