
Дитячий складний розвиваючий термокилимок 148*177 см, Ведмедик + Дорога / Двосторонній розвиваючий килимок
Продавець: HUGO
588,78 ₴841,11 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23457043806
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий складний розвиваючий термокилимок 148*177 см, Ведмедик + Дорога / Двосторонній розвиваючий килимок». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий складний розвиваючий килимок 200х180х1 см, Цифри + Жираф / Двосторонній розвиваючий килимок для дітей

Дитячий складний розвиваючий килимок 180х150х1 см, Слон + Дорога / Двосторонній розвиваючий килимок для дітей

Дитячий складний розвиваючий килимок 200х180х1 см, Дорога + Тварини / Двосторонній розвиваючий килимок для дітей

Дитячий складний розвиваючий килимок 180х150х1см, Дорога + Тварини / Двосторонній розвиваючий килимок для дітей
📋 Технічні характеристики
| Тип | Развивающий коврик |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | С рождения |
| Материал | EVA |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Длина | 1480 мм |
| Ширина | 1770 мм |
| Высота | 10 мм |
| Упаковка | Сумка |
| Вариант расцветки | Мишка + Дорога |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-04
Не рекомендую 👎
Переваги
Товар не відправили