
Дитячий стіл-трансформер 6в1 + стільчик, 57x90x63см / Столик трансформер для дітей / Стіл для малювання
Продавець: HUGO
2 469 ₴3 527,15 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234583862
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий стіл-трансформер 6в1 + стільчик, 57x90x63см / Столик трансформер для дітей / Стіл для малювання». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Вид стола по своему назначению | для творчества |
| Возрастная группа | Для детей |
| Высота | 630 мм |
| Глубина | 900 мм |
| Длина | 570 мм |
| Количество мест | 1 |
| Опоры | пластик |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Столешница | пластик |
| Стульчик | 1 шт |
| Тип | Стол |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-01
Це просто ЖАХ!!! Товар прийшов у такому вигляді неначе непотрібу накидали у коробку. Оригінальної коробки взагалі на було, просто все скидано в коробку НП. Це мав бути дитячий розвиваючий столик. При збиранні виявилось що не вистачає половини деталей!!!Замовляли на подарунок дитині!Відповідь продавця«На жаль, зі складу повідомили, що деталей немає на довідправку»ЖАХ!
Переваги
Товар не відповідав опису