
Дитячий силіконовий нічник світильник Качечка в капелюсі з акумулятором 7 кольорів світіння USB світильник
Продавець: Onlylee
629 ₴719 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: О-1494
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий силіконовий нічник світильник Качечка в капелюсі з акумулятором 7 кольорів світіння USB світильник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий силіконовий нічник Капібара 7 кольорів USB / Акумуляторний світильник-нічник / Світлодіодний нічник

Дитячий силіконовий нічник "Котик" з RGB та USB, 7 режимів / Нічник з акумулятором / Світильник нічник для дітей

Дитячий силіконовий нічник світильник Панда 7 кольорів світіння з шарфом акумуляторний

Дитячий силіконовий нічник світильник Оленя з акумулятором 7 кольорів світіння USB нічник-світильник
📋 Технічні характеристики
| Тип | Ночник |
| Состояние | Новое |
| Количество источников света | 7 |
| Материал каркаса | пластик, силикон |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Белый |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Управление | Сенсорное |
| Высота | 143 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Длина | 98 мм |
| Вес | 156 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Актуальна ціна, Товар був у наявності