
Дитячий силіконовий нічник "Котик" з RGB та USB, 7 режимів / Нічник з акумулятором / Світильник нічник для дітей
Продавець: HUGO
359,32 ₴513,32 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234572723
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий силіконовий нічник "Котик" з RGB та USB, 7 режимів / Нічник з акумулятором / Світильник нічник для дітей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий силіконовий нічник Капібара 7 кольорів USB / Акумуляторний світильник-нічник / Світлодіодний нічник

Дитячий силіконовий нічник світильник Панда 7 кольорів світіння з шарфом акумуляторний

Дитячий силіконовий нічник світильник Качечка в капелюсі з акумулятором 7 кольорів світіння USB світильник

Дитячий силіконовий нічник світильник Оленя з акумулятором 7 кольорів світіння USB нічник-світильник
📋 Технічні характеристики
| Вес | 300 г |
| Высота | 153 мм |
| Длина | 122 мм |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Силикон |
| Многоцветная подсветка | Да |
| Мощность лампы | 0.45 Вт |
| Напряжение сети | 5 В |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ночник |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Управление | Сенсорное |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Ширина | 122 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-11
Переваги
Відправляли довше обіцяного2025-11-21
З товаром все супер, але відправка невиправдано довга, нажаль!
Переваги
Відправляли довше обіцяного