
Дитячий заколисуючий центр гойдалки-шезлонг для новонароджених EL Camino Teddy ME 1075 Beige Animals бежевий
Продавець: Kanctovar
3 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: ME 1075 Beige Animals
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий заколисуючий центр гойдалки-шезлонг для новонароджених EL Camino Teddy ME 1075 Beige Animals бежевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Китай |
| Материал изготовления каркаса | пластик, металл |
| Наличие ремней безопасности | Да |
| Колесики | Нет |
| Антискользящие накладки на ножках | Да |
| Скорость качания | 5 |
| Положения наклона спинки | 2 |
| Особенности | Игровые подвески, Регулируемая спинка, Мобиль с игрушками, Мелодии, Звуковые эффекты, Ремни безопасности |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Электронный музыкальный блок | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Навесной игровой элемент | карусель с игрушками |
| Максимально допустимая нагрузка | 12 кг |
| Съемный чехол | Сиденья, Спинки |
| Механизм качания | Да |
| Контроль качания таймером | Да |
| Функция вибрации | Да |
| Возможность использования в качестве качели | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина | 770 мм |
| Глубина | 800 мм |
| Высота | 650 мм |
| Вес | 4.9 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-08-29
Гарна гойдалка для малюка, ціна вигідніша, ніж була у інших магазинах на момент покупки. Відправлення довелося чекати 5 днів, про що менеджер попередив, мене цілком влаштувало, але якщо хочеться швидко - потрібно мати на увазі.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна



