
Дзеркало для макіяжу з LED підсвічуванням 20 світлодіодів Cosmetie Mirror CY010
Продавець: Kanctovar
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 15439/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дзеркало для макіяжу з LED підсвічуванням 20 світлодіодів Cosmetie Mirror CY010». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | MIRROR |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 265 мм |
| Подсветка (тип ламп) | Светодиодная |
| Ширина | 158 мм |
| Тип | Зеркало |
| Глубина | 12 мм |
| Состояние | Новое |
| Основной цвет | Белый |
| Корпус | пластик |
| Форма зеркала | Овальная |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-08-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






