
Джерело безперебійного живлення для роутера Mini DC UPS на 10400 mAh на 5V 9V 12V Power Bank для роутера
Продавець: Velotrend
2 199 ₴2 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: UPS120/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Джерело безперебійного живлення для роутера Mini DC UPS на 10400 mAh на 5V 9V 12V Power Bank для роутера». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Джерело безперебійного живлення Tescom Leo+ 1200VA з акумулятором

Джерело безперебійного живлення для роутера на 10400 mAh на 5V 9V 12V

UPS для роутера DC-UPS Джерело безперебійного живлення 10400 mAh на 5V 9V 12V

Портативне джерело безперебійного живлення для роутера на 10400mAh DC1018P UPS для роутера WiFi
📋 Технічні характеристики
| Высота | 32 мм |
| Длина | 160 мм |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Индикация | Световая |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип корпуса | Негерметичный |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 102 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-14
Переваги
Ввічливий продавець