
Джерело безперебійного живлення Tescom Leo+ 1200VA безперебійник з акумулятором
Продавець: Kanctovar
6 799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності240 замовлень
Артикул: Tescom 1200VA/ЮТ
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Джерело безперебійного живлення Tescom Leo+ 1200VA безперебійник з акумулятором». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Джерело безперебійного живлення Tescom Leo+ 1200VA з акумулятором

Джерело безперебійного живлення для роутера на 10400 mAh на 5V 9V 12V

UPS для роутера DC-UPS Джерело безперебійного живлення 10400 mAh на 5V 9V 12V

Портативне джерело безперебійного живлення для роутера на 10400mAh DC1018P UPS для роутера WiFi
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Tescom |
| Страна производитель | Турция |
| Количество входных розеток | 1 шт |
| Количество выходных розеток | 4 шт |
| Индикация | Звуковая |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB, RS232 |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Материал корпуса | Пластик |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальное входное напряжение | 220 В |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходная мощность | 720 Вт |
| Максимальная мощность | 720 Вт |
| Время переключения | 8 мс |
| Время зарядки | 8 час |
| Длина | 345 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Высота | 170 мм |
| Вес | 9 кг |
| Тип предохранителя | Автоматический |
| Автоматическая регулировка напряжения | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Тип корпуса | Негерметичный |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-06-27
Переваги
Гарне обслуговування2023-12-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-01-18
товар не подошёл, отправил назад, денюжку вернули, Спасибо
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


