
Джерело безперебійного живлення UPS 650 S-link 650W
Продавець: Kanctovar
3 699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: UPS 650/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Джерело безперебійного живлення UPS 650 S-link 650W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Джерело безперебійного живлення Tescom Leo+ 1200VA з акумулятором

Джерело безперебійного живлення для роутера на 10400 mAh на 5V 9V 12V

UPS для роутера DC-UPS Джерело безперебійного живлення 10400 mAh на 5V 9V 12V

Портативне джерело безперебійного живлення для роутера на 10400mAh DC1018P UPS для роутера WiFi
📋 Технічні характеристики
| Производитель | S-link |
| Количество входных розеток | 1 шт |
| Количество выходных розеток | 2 шт |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Материал корпуса | Пластик |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальное входное напряжение | 220 В |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Максимальная мощность | 510 Вт |
| Тип предохранителя | Автоматический |
| Автоматическая регулировка напряжения | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Тип корпуса | Негерметичный |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-23



