
Електрочайник на 2.5 л з дисплеєм та поворотною базою 360° RAF R.7973 1500Вт
Продавець: Kanctovar
799 ₴1 200 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 01791/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електрочайник на 2.5 л з дисплеєм та поворотною базою 360° RAF R.7973 1500Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Тип | Электрочайник |
| Объем | 2.5 л |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Индикатор работы | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Дисплей | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Высота | 250 мм |
| Ширина | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-04
Переваги
Актуальний опис



