
Електрочайник на 2.5 л з дисплеєм та поворотною базою 360° RAF R.7973 1500Вт
Продавець: Velotrend
799 ₴1 200 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 01791/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Електрочайник на 2.5 л з дисплеєм та поворотною базою 360° RAF R.7973 1500Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Высота | 250 мм |
| Дисплей | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Объем | 2.5 л |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-26
Переваги
Ввічливий продавець2025-12-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності