
Електрочайник з нержавіючої сталі 0,5 л, 600 Вт, SK-SH-1077, Білий / Електричний чайник для дому / Компактний дисковий чайник
Продавець: HUGO
635,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 23459126301
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електрочайник з нержавіючої сталі 0,5 л, 600 Вт, SK-SH-1077, Білий / Електричний чайник для дому / Компактний дисковий чайник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Електрочайник з нержавіючої сталі 0,5 л, 600 Вт, SK-SH-1077, Чорний / Електричний чайник для дому / Компактний дисковий чайник

Електрочайник 2.5л 1500Вт LB-59028 / Дисковий чайник / Електрочайник з нержавіючої сталі

Електрочайник з нержавіючої сталі D&T DT-8122 1.2 л 1500W HP227

Електрочайник з нержавіючої сталі 0,5 л, 600 Вт, SK-SH-1077, Білий / Електричний чайник для дому / Компактний дисковий чайник
📋 Технічні характеристики
| Тип | Электрочайник |
| Объем | 0.5 л |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Нет |
| Функция автоотключения | Да |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Высота | 150 мм |
| Ширина | 17 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності