
Електрогриль контактний 2000Вт, 5 режимів, з піддоном для жиру, R2683 / Міні гриль / Електричний гриль
Продавець: HUGO
1 365,7 ₴1 951 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234576732
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Електрогриль контактний 2000Вт, 5 режимів, з піддоном для жиру, R2683 / Міні гриль / Електричний гриль». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Вариант установки | Настольный |
| Глубина | 300 мм |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Кнопка блокировки | Да |
| Лоток для жира | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Металл |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Ненагревающиеся ручки | Да |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагреваемой поверхности | Ребристая плита |
| Тип прибора | Электрический контактный гриль |
| Ширина | 280 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-07
На жаль приїхав пошкоджений, на пошті не побачив та оплатив посилку, добре хоч працює , упаковка була добра не пошкоджена, тому зрозуміло що такий відправили.Відірване кріплення ручки, зараз ручка «гуляє «
Переваги
Товар не відповідав опису2025-11-11
Все дуже добре.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності