
Електрокамін 3D з пультом, 1000 Вт / Декоративний обігрівач-камін / Світильник з ефектом вогню
Продавець: HUGO
659 ₴941,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234587463
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електрокамін 3D з пультом, 1000 Вт / Декоративний обігрівач-камін / Світильник з ефектом вогню». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Мощность обогрева | 1000 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 5 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Терморегулятор | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Таймер | Нет |
| Защита от детей | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Высота | 15.3 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Глубина | 12 мм |
| Вес | 1 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-17
Переваги
Актуальний опис