
Електроковдра плед з підігрівом Electric Heating Shawl Blanket USB HP227
Продавець: HappyHouse
515 ₴736 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: 32565778
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електроковдра плед з підігрівом Electric Heating Shawl Blanket USB HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Питание | Сеть 220В |
| Защита от перегрева | Нет |
| Цвет | Серый |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Машинная стирка | Да |
| Размер | Полуторный |
| Таймер | Нет |
| Тип | Электрические одеяла |
| Функция автоотключения | Нет |
| Вес | 731 |
| Длина | 150 мм |
| Максимальная температура нагрева | 60 |
| Минимальная температура нагрева | 40 |
| Ширина | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-21

