
Електроковдра плед з підігрівом Electric Heating Shawl Blanket USB YU227
Продавець: YouShine
689 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 32565778
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Електроковдра плед з підігрівом Electric Heating Shawl Blanket USB YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Питание | Сеть 220В |
| Защита от перегрева | Нет |
| Цвет | Серый |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Машинная стирка | Да |
| Размер | Полуторный |
| Таймер | Нет |
| Тип | Электрические одеяла |
| Функция автоотключения | Нет |
| Вес | 731 кг |
| Длина | 150 мм |
| Максимальная температура нагрева | 60 |
| Минимальная температура нагрева | 40 |
| Ширина | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-03-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-29
Переваги
Швидко відправили2025-12-10
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили2025-10-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-20

